1. Grup
-KADİR DEMİRTAŞ
-TAYFUR DİNÇ
-RASİM DALGA
-SALİM EKİN
2. Grup
-AHMET PAÇAMAN
-ÖZCAN ALABALIK
-SERCAN AYYILDIZ
-H. OZAN DURUCAN
3. Grup
-BURAK GÜLMEZ
-FARUK KIRMIZIZAMBAK
-ARİF KESKİN
-ASIM DEMİR
4.Grup
-HAKAN ERTÜRK
-GÜVEN KILIÇ
-KENAN ORAK
-F. MURAT USLU
5. Grup
M. CAN AŞKIN
-ŞAHİN DALGA
-SELMAN YILDIZ
-ALİ TÜRKEŞ
6. Grup
-SABRİ DEMİR
-ALAATTİN ATEŞ
-MUHAMMED ÖZKARA
-MEHMET YILDIRIM
7. Grup
-M. TEKİN ALPER
-MEMDUH GEYLANİ
-MAHMUT SALMAZ
-M. ÇAĞLAR OTLU
8. Grup
-ADİL GEYLANİ
-MEHMET KAVAK
-ECVET LEVENTOĞLU
-AHMET ALTUNAL
9. Grup
-ERSİN DEMİR
-MÜNACETTİN BUDAK
-BURHANETTİN BOZKURT
-MÜJDAT KIRMIZIZAMBAK
10. Grup
-HANEFTAR KONUR
-SEDAT BUDAK
-RAHMETULLAH EKİN
-YÜCEL ALTEPE
11. Grup
 -M. EREN BUDAK
-ALİ DİŞKAYA
-FATİH GÖK
-NURETTİN YILMAZ 
 1- Turnuva maçları 06/03/2017 Pazartesi akşam saat 18:00’de Mutki YBO Kapalı Spor Salonu’nda başlayacaktır. 
2-Turnuva maçları fikstürde belirlenen maç numaralarına göre oynatılacaktır.
3-Fikstüre göre o gün maçı olan sporcular maç saatinden 10 dakika önce Mutki YBO Kapalı Spor Salonu’nda spor kıyafeti ve spor ayakkabısı ile hazır bulunacaklardır. 
4- Maç saatinde hazır bulunmayan sporcu hükmen mağlup sayılacaktır.
5- Gruplardan ilk 2 sırayı alan sporcular ile turnuvadaki en iyi 3. Olan 2 sporcu da bir üst tura çıkacaktır. En iyi 3. Olan sporcular arasında puan eşitliği olması halinde kura çekimi yapılacaktır.
6-Bir grupta bir veya daha fazla oyuncunun aynı maç puanına sahip olması durumunda kendi aralarındaki sıralama pozisyonları sadece kendi aralarında yaptıkları maçların sonuçlarına göre belirlenecektir.  
7- Oyuncular kazanılan her maç için 2, oynanarak kaybedilen her maç için 1, oynanmamış veya yarım kalmış her maç için de 0 puan alacaklardır. Sıralama öncelikle olarak alınan puanlara göre yapılacaktır. 
8- Maçlar, hakemli 11’er sayılık 5 set üzerinden oynanacaktır ve 3 seti alan sporcu galip sayılacaktır.
9-İlk servis atma, karşılama ve saha seçimi kura ile belirlenecek ve kazanan servis veya saha seçimini yapacaktır.
10-Seti her iki oyuncunun 10 sayı alması haricinde ilk olarak 11 sayı alan oyuncu kazanır. Her iki oyuncu 10 sayı alırsa seti, peş peşe 2 sayı alıp rakibinin 2 sayı önüne geçen oyuncu kazanır.
11-Maç sırasında oyun set aralarında oyuncuların alabileceği 2 dakikayı geçmeyecek ara dışında kesintiye uğramadan devam eder.
KOMİTE
İlamettin BUDAK      Hıdır AYDIN      Sabri DEMİR        Kenan ORAK        Tamer AKDENİZ
 
MAÇ PROGRAMI:
06/03/2017
1.MAÇ: KADİR DEMİRTAŞ-TAYFUR DİNÇ
2.MAÇ: AHMET PAÇAMAN-ÖZCAN ALABALIK
3.MAÇ: BURAK GÜLMEZ-FARUK KIRMIZIZAMBAK
4.MAÇ: M. EREN BUDAK- ALİ DİŞKAYA
5.MAÇ: MEHMET CAN AŞKIN-ŞAHİN DALGA
6.MAÇ: SABRİ DEMİR-ALAATTİN ATEŞ
7.MAÇ: MEHMET TEKİN ALPER-MEMDUH GEYLANİ
8.MAÇ: ADİL GEYLANİ-MEHMET KAVAK
9.MAÇ: ERSİN DEMİR-MÜNACETTİN BUDAK
10. MAÇ: HANEFTAR KONUR-SEDAT BUDAK
11. MAÇ: HAKAN ERTÜRK-GÜVEN KILIÇ
07/03/2017
1.MAÇ: RASİM DALGA-SALİM EKİN
2.MAÇ: SERCAN AYYILDIZ-HASAN OZAN DURUCAN
3.MAÇ: ARİF KESKİN-ASIM DEMİR
4.MAÇ:FATİH GÖK- NURETTİN YILMAZ
 5.MAÇ: SELMAN YILDIZ-ALİ TÜRKEŞ
6.MAÇ: MUHAMMED ÖZKARA-MEHMET YILDIRIM
7.MAÇ: MEHMET ÇAĞLAR OTLU-MAHMUT SALMAZ
8.MAÇ: ECVET LEVENTOĞLU-AHMET ALUNAL
9.MAÇ: BURHANETTİN BOZKURT-MÜJDAT KIRMIZIZAMBAK
10. MAÇ: RAHMETULLAH EKİN- YÜCEL ALTEPE
11. MAÇ:  KENAN ORAK-F.MURAT USLU
08/03/2017
1.MAÇ: KADİR DEMİRTAŞ-RASİM DALGA
2.MAÇ: AHMET PAÇAMAN-ÖZCAN ALABALIK
3.MAÇ: BURAK GÜLMEZ-ARİF KESKİN
4.MAÇ: M. EREN BUDAK- FATİH GÖK
5.MAÇ: M. CAN AŞKIN-SELMAN YILDIZ
6.MAÇ: SABRİ DEMİR-MUHAMMED ÖZKARA
7.MAÇ: M.TEKİN ALPER-MAHMUT SALMAZ
8.MAÇ: ADİL GEYLANİ-ECVET LEVENTOĞLU
9.MAÇ: ERSİN DEMİR-BURHANETTİN BOZKURT
10. MAÇ:HANEFTAR KONUR- RAHMETULLAH EKİN
11. MAÇ: HAKAN ERTÜRK-KENAN ORAK
09/03/2017
1.MAÇ: TAYFUR DİNÇ-SALİM EKİN
2.MAÇ: H. OZAN DURUCAN-ÖZCAN ALABALIK
3.MAÇ: FARIK KIRMIZIZAMBAK-ASIM DEMİR
4.MAÇ: ALİ DİŞKAYA- NURETTİN YILMAZ
5.MAÇ: ŞAHİN DALGA-ALİ TÜRKEŞ
6.MAÇ: ALAATTİN ATEŞ-MEHMET YILDIRIM
7.MAÇ: MEMDUH GEYLANİ-M. ÇAĞLAR OTLU
8.MAÇ: MEHMET KAVAK-AHMET ALTUNAL
9.MAÇ: MÜNACETTİN BUDAK-MÜJDAT KIRMIZIZAMBAK
10. MAÇ: SEDAT BUDAK-YÜCEL ALTEPE
11. MAÇ: GÜVEN KILIÇ-F.MURAT USLU
 10/03/2017
1.MAÇ: KADİR DEMİRTAŞ-SALİM EKİN
2.MAÇ: H.OZAN DURUCAN-AHMET PAÇAMAN
3.MAÇ: BURAK GÜLMEZ-ASIM DEMİR
4.MAÇ: M. EREN BUDAK- NURETTİN YILMAZ
5.MAÇ: M.CAN AŞKIN-ALİ TÜRKEŞ
6.MAÇ: SABRİ DEMİR-MEHMET YILDIRIM
7.MAÇ: M.TEKİN ALPER-M.ÇAĞLAR OTLU
8.MAÇ: ADİL GEYLANİ-AHMET ALTUNAL
9.MAÇ: ERSİN DEMİR-MÜJDAT KIRMIZIZAMBAK
10. MAÇ: HANEFTAR KONUR- YÜCEL ALTEPE
11. MAÇ: HAKAN ERTÜRK-F.MURAT USLU
 11/03/2017
1.MAÇ: TAYFUR DİNÇ-RASİM DALGA
2.MAÇ: ÖZCAN ALABALIK-SERCAN AYYILDIZ
3.MAÇ: FARUK KIRMIZIZAMBAK-ARİF KESKİN
4.MAÇ: ALİ DİŞKAYA- FATİH GÖK
5.MAÇ: ŞAHİN DALGA-SELMAN YILDIZ
6.MAÇ: ALAATTİN ATEŞ-MUHAMMED ÖZKARA
7.MAÇ: MEMDUH GEYLANİ-MAHMUT SALMAZ
8.MAÇ: MEHMET KAVAK-ECVET LEVENTOĞLU
9.MAÇ: MÜNACETTİN BUDAK-BURHANETTİN BOZKURT
10. MAÇ: SEDAT BUDAK- RAHMETULLAH EKİN
11. MAÇ: GÜVEN KILIÇ-KENAN ORAK